Zdjęcia świąteczne

7 listopada 2022

Zdjęcia świąteczne

 

Czy twój e-sklep jest gotowy na święta? Są tuż tuż!

Spokojnie! Do świąt jeszcze trochę czasu, ale… to najwyższa pora na to, aby zacząć przygotowywać się do świątecznego oblężenia klientów. Galerie handlowe i sklepy stacjonarne na pewno będę gotowe! A co z Tobą?

Byłeś w galerii handlowej przed świętami?

Kto z nas nie był w galerii handlowej przed świętami, gdzie słyszał świąteczne piosenki i widział piękne zimowe dekoracje? Ta rewelacyjna atmosfera sprzyja robieniu zakupów. Wykorzystaj to w swoim sklepie internetowym.

Świąteczne przygotowania z eFOTOGRAFIĄ

Wprowadź klimat świąt do swojego sklepu internetowego. Zapomnij o zdjęciach stockowych! Je mają wszyscy, ale czy to znaczy, że musisz być taki jak wszyscy? Wyróżnij się i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Może warto w tym kontekście pokazać swoje produkty?

Przestrzeń świąteczna na wynajem

Poznaj szczegóły świątecznej oferty eFOTOGRAFIA

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy możliwość wykupienia pakietu 4 zdjęć. Wystarczy, że podeślesz nam listą produktów lub zdjęcia produktów które mają pojawić się na fotografiach, a następnie dostarczysz wybrane produkty do naszego studia osobiście lub kurierem:

eFOTOGRAFIA
ul. Kulczyńskiego 14
02-777 Warszawa

Potrzebujesz niestandardowych rozwiązań lub większej liczby zdjęć? Zadzwoń pod numer 697 012 512.

 

 

 

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.