Nasze biuro w Warszawie

8 czerwca 2018

Od początku roku 2018 można się z nami spotkać, dostarczyć towar do zdjęć, porozmawiać o zdjęciach w naszym biurze w Warszawie. Adres to Working Balance, aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa. Na naszych klientów czeka bezpłatny duży parking wielopoziomowy. Do zobaczenia w biurze!

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour

Cenimy sobie osobisty i bezpośredni kontakt z naszymi klientami. Wierzymy, że indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz poznanie Waszych potrzeb pozwoli nam świadczyć usługi jeszcze lepszej jakości.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze nowe biuro w Warszawie, do którego wszystkich Was serdecznie zapraszamy!

To nasze miejsce pracy, w którym spotykamy się z klientami i ustalamy szczegóły każdego zlecenia. Można nas odwiedzić na miejscu, poznać nas przy kawie i omówić swoje potrzeby oraz dalsze plany na rozwój. Pokażemy Ci nasze portfolio i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie lub Twojego biznesu.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.