fbpx
Menu

Nowa strona internetowa

7 sierpnia 2018

Po 5 latach odświeżyliśmy naszą stronę internetową. Co udało się nam zrobić?

  • dodaliśmy certyfikat ssl
  • przyspieszyliśmy zdecydowanie z czasem ładowania strony
  • pokazaliśmy nasze nowe usługi: wsparcie grafika, wizualizacje, czy samą postprodukcję zdjęć
  • udoskonaliliśmy naszą stronę pod kątem mobile

 

Mamy nadzieję, że nowa strona pozwoli szybciej i dokładniej zapoznać się z naszą ofertą. Od teraz fotografię produktową możesz nam zlecić również w naszym biurze w Warszawie bezpośrednio lub wysyłkowo, adresy można sprawdzić w zakładce kontakt.

Mogą Cię zainteresować

Zdjęcia świąteczne
Zdjęcia ubrań – zamówienie krok po kroku

Nowa strona to również nowe możliwości. Dzięki bardziej przejrzystemu i estetycznemu układowi i kompozycji możemy lepiej prezentować efekty naszej pracy.

Nowa strona to większa funkcjonalność dla naszych klientów, którzy od teraz szybko mogą sprawdzić naszą ofertę, lepiej nas poznać i natychmiastowo się z nami skontaktować. Wierzymy, że nasza nowa strona internetowa przypadnie Wam do gustu tak samo jak i nam. Stale się rozwijamy i podnosimy jakość naszych usług. Wierzymy, że to krok w dobrym kierunku.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.

Top