Outsourcing zdjęć-dlaczego warto?

1 lipca 2014

Outsourcing zdjęć

Każdy sklep internetowy zmaga się z podobnymi problemami. Stale rosnąca liczba produktów potrafi przytłoczyć niejednego przedsiębiorcę. Z jednej strony cieszy fakt, że oferta się rozrasta, z drugiej strony pojawiają się kolejne problemy i koszty. Trzeba zatrudniać fotografów (to spory koszt i dodatkowy etat w firmie) lub robić zdjęcia własnym aparatem – te często są wątpliwej jakości i jedynie odstraszają klienta. Rozwiązaniem wszystkich problemów jest outsourcing zdjęć.

Czym jest outsourcing zdjęć?

Rozrastająca się oferta sklepu to powód do zadowolenia. Entuzjazm szybko jednak opada, kiedy dojdzie do Ciebie myśl, że wszystkie produkty będzie trzeba sfotografować. Dlaczego nie warto tego robić na własną rękę? Nieodpowiednio wykonane zdjęcia mogą przekłamywać realny wygląd towarów. Wyjściem jest stworzenie etatu – profesjonalny fotograf wykona dobre zdjęcie. Jednak to spory miesięczny wydatek. A więc może outsourcing zdjęć? To

wygodna i popularna metoda współpracy pomiędzy firmami, która polega na tym, że inna firma działa dla Twojej korzyści w ten sposób, jakby to był dział Twojego przedsiębiorstwa.

Outsourcing zdjęć – poznaj korzyści

Outsourcing zdjęć ma wiele zalet. To przede wszystkim dobry sposób na rozwiązanie problemu ze stale rosnącą liczbą produktów. Decydując się na outsourcing zdjęć oszczędzasz czas, pieniądze i masz pewność, że Twoje produkty będą prezentować się znakomicie.

Główne zalety outsourcing zdjęć to:

1. Brak kosztów stałych fotografa-comiesięczna wypłata.

2. Brak kosztów związanych z utrzymaniem i rozwojem własnego studia (oświetlenie, aparat, lokal, oprogramowanie, komputer).

3. Niższe koszty wdrażania zdjęć.

4. Szybkość działania w najkrótszym możliwym czasie.

5. Koncentracja działań na rozwoju biznesu.

6.  Najwyższa jakość zdjęć w oparciu o doświadczenie oraz specjalizację na potrzeby e-commerce.

7.  Mniej zwrotów a tym samym większe zyski (klient dostaje bowiem dokładnie taki produkt, jaki widzi na profesjonalnej fotografii).

 

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.