PHLOV – live streaming dla dziennikarzy

12 kwietnia 2022

PHLOV by Anna Lewandowska


Phlov by Anna Lewandowska to marka kosmetyków naturalnych opartych na wegańskich recepturach. Marka podąża za światowymi trendami, a w jej asortymencie znaleźć można kosmetyki do pielęgnacji m. in. twarzy i ciała jak również perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kosmetyki tworzone są w oparciu o innowacyjne składy, miłość do natury i radość dbania o swoje zdrowie i wygląd.

PHLOV by Anna Lewandowska oferuje dwa unikalne zapachy wegańskich perfum dla kobiet: Day’LightFull oraz FullMoon’Night. Zapachy damskich perfum od PHLOV charakteryzują się stężeniem 25% olejków zapachowych rozpuszczonych w 70% alkoholu w każdym z  dwóch wariantów.

Produkcja perfum PHLOV odbywa się w Polsce, a eliksiry użyte w kompozycjach jak również wszystkie inne surowce niezbędne do ich wytworzenia są w pełni wegańskie.

Co zrobiliśmy?

Zlecenie dla PHLOV obejmowało realizację live streamingu dla dziennikarzy, obsługę kamer, światła i dźwięku, a także stworzenie projektu scenografii z późniejszą jej realizacją w dniu zdjęciowym. Nagrania live streamingu odbyły się w Warszawie. Do zbudowania, jasnej i świeżej jak zapach, scenografii użyliśmy białych zasłon, marmurowego blatu, dużej ilości żywych kwiatów (dzięki Zielony Słoń:) ), a całość uzupełniona została o białe geometryczna elementów scenografii.

Briefing online dla dziennikarzy zorganizowany został z okazji premiery dwóch nowych zapachów perfum dla kobiet marki PHLOV: Day’LightFull oraz FullMoon’Night., które zaprezentowała Anna Lewandowska. Konferencja prasowa online połączona była z warsztatami online komponowania zapachów.

Konferencję prasową online, z premiery nowych perfum dla kobiet marki PHLOV, poprzedziły warsztaty komponowania zapachów dla dziennikarzy, które poprowadziła Marta Siembab – jedyna w Polsce senselier, profesjonalny trener zapachowy, założycielka pracowni Senselier, współzałożycielka Olff – pierwszego polskiego studia sense brandingu.

BACKSTAGE

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami streamingu live dla dziennikarzy

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.