Retusz zdjęć – efekt przed i po

14 września 2018
Retusz zdjęć

Czasami klienci, dla których fotografia to również pasja, sami wykonują zdjęcia. Jednak nie chcą tracić czasu na zaawansowany retusz i szukają wsparcia. W takich sytuacjach to my retuszujemy zdjęcia produktowe. Poniżej dokładnie taki przykład współpracy.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour

Dzisiejsze fotografowanie stało się bardzo skomplikowanym procesem. Fotograf musi posiadać odpowiednią wiedzę oraz sprzęt na temat tego, w jaki sposób powinien wykonać zdjęcie. Jednak nawet najlepiej wykonane przez fotografa zdjęcie poddawane jest dalszym obróbkom.

 

Profesjonalny retusz zdjęć

jest usługą, z której korzysta coraz więcej ludzi. W profesjonalnej obróbce zdjęć podstawą jest jakość. Retuszem zdjęć zajmują się profesjonalni graficy, którzy z każdego zdjęcia wydobędą to co najlepsze.

Retusz fotografii polega między innymi na usuwaniu niedoskonałości na skórze sfotografowanych osób, na poprawianiu kolorów, kontrastu. Obróbka zdjęć nie jest łatwym zadaniem. Wymaga ona nie tylko odpowiedniej wiedzy i umiejętności ale także odpowiedniego programu graficznego, za pomocą którego retusz zdjęcia będzie możliwy.

Osoby, które chcą mieć profesjonalnie wyglądające zdjęcia, mogą śmiało korzystać z usług osób, które zajmują się retuszem fotografii. Oddając zdjęcia do obróbki, możemy uzyskać świetnie prezentujące się, profesjonalne fotografie. Skorzystaj z naszej oferty, zobacz retusz zdjęć cennik.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.