fbpx
Menu

Zdj臋cia do sklepu z akcesoriami kuchennymi

20 wrze艣nia 2017

Akcesoria kuchenne to szerokie spektrum produktów, w zależności od potrzeby i życzeń klientów wykonujemy je stosując różne techniki.
Bez problemu wykonujemy zdjęcia produktów białych na białym tle. 

zdjecia_akcesoria_kuchenne_01

Produkty na życzenie dostarczamy w rozszerzeniu png – z idealnie usuniętym tłem. 

zdjecia_akcesoria_kuchenne_02

Dbamy o skalę przedmiotów – produkty z tej samej grupy fotografujemy tak aby klient bez problemu zobaczył różnicę w rozmiarze.

zdjecia_akcesoria_kuchenne_04

Maksymalna ostrość produktu – jeśli to konieczne wykonujemy kilka zdjęć jednego produktu, które następnie są łączone  – pozwala to uzyskać ostrość na całej płaszczyźnie zdjęcia.

zdjecia_akcesoria_kuchenne_03

Mog膮 Ci臋 zainteresowa膰

Zdj臋cia produktowe du偶ych przedmiot贸w
Zdj臋cia 艣wi膮teczne

Fotografia produktowa, przede wszystkim bardzo wymagaj膮ca pod k膮tem technicznym, nie daj膮ca w zamian mo偶liwo艣ci wykazania si臋 finezj膮 i w艂asnym podej艣ciem do tematu, oczekuje najwy偶szej jako艣ci zdj臋膰.

Doskona艂a widoczno艣膰 szczeg贸艂贸w, tak wa偶nych w zdj臋ciach akcesori贸w kuchennych jest priorytetem w艣r贸d zada艅 fotografa. Zdj臋cie akcesori贸w kuchennych, kt贸re z regu艂y s膮 w domach t艂em dla pi臋knie urz膮dzonej kuchni oraz wysokiej klasy naczy艅, powinno eksponowa膰 akcesoria. Jak przedstawi膰 na zdj臋ciu akcesoria kuchenne, aby sta艂y si臋 przedmiotami wa偶nymi, niezb臋dnymi w ka偶dym domu? Przede wszystkim zdj臋cie powinno by膰 ostre i jasne, pozbawione nadmiaru element贸w. Warto skupi膰 si臋 na temacie g艂贸wnym, kt贸ry powinien by膰 widoczny. Dodatki do dodatk贸w to temat dyskusyjny. T艂o z pewno艣ci膮 powinno by膰 wyra藕ne, najcz臋艣ciej stosowane jest t艂o bia艂e, je艣li jednak przedmiot jest bia艂y, warto wybra膰 t艂o na zasadzie kontrastu. Odpowiednie roz艣wietlenie akcesori贸w kuchennych zapewni wra偶enie solidno艣ci, dobrej jako艣ci, wyj膮tkowo艣ci.

Fotograficzny newsletter

Realizuj膮c zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klient贸w tylko najlepsze zdj臋cia z sesji. Podobnie dzia艂a nasz newsletter - zapisuj膮c si臋 do niego dostaniesz tylko najciekawsze tre艣ci.

Micha艂 Kud艂acz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach us艂ug: fotografia reklamowa, produktowa i zdj臋cia 360. Stawiamy na obs艂ug臋 sklep贸w internetowych w pe艂ni rozumiej膮c specyfik臋 ich dzia艂alno艣ci 鈥 wiemy jak istotny jest czas wdro偶enia nowych produkt贸w na stron臋 jak i koszt zdj臋膰. Nasze wieloletnie do艣wiadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferowa膰 zdj臋cia na najwy偶szym poziomie. Zajmiemy si臋 zdj臋ciami typu packshot, lookbookami, zdj臋ciami typu duch, stworzymy r贸wnie偶 zdj臋cia 360, a tak偶e skomplikowane produkcje zdj臋ciowe. Zapraszamy do bezp艂atnego przetestowania naszych us艂ug.

Top