Zdjęcia do sklepu z akcesoriami kuchennymi

20 września 2017

Akcesoria kuchenne to szerokie spektrum produktów, w zależności od potrzeby i życzeń klientów wykonujemy je stosując różne techniki.
Bez problemu wykonujemy zdjęcia produktów białych na białym tle. 

zdjecia_akcesoria_kuchenne_01

Produkty na życzenie dostarczamy w rozszerzeniu png – z idealnie usuniętym tłem. 

zdjecia_akcesoria_kuchenne_02

Dbamy o skalę przedmiotów – produkty z tej samej grupy fotografujemy tak aby klient bez problemu zobaczył różnicę w rozmiarze.

zdjecia_akcesoria_kuchenne_04

Maksymalna ostrość produktu – jeśli to konieczne wykonujemy kilka zdjęć jednego produktu, które następnie są łączone  – pozwala to uzyskać ostrość na całej płaszczyźnie zdjęcia.

zdjecia_akcesoria_kuchenne_03

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour

Fotografia produktowa, przede wszystkim bardzo wymagająca pod kątem technicznym, nie dająca w zamian możliwości wykazania się finezją i własnym podejściem do tematu, oczekuje najwyższej jakości zdjęć.

Doskonała widoczność szczegółów, tak ważnych w zdjęciach akcesoriów kuchennych jest priorytetem wśród zadań fotografa. Zdjęcie akcesoriów kuchennych, które z reguły są w domach tłem dla pięknie urządzonej kuchni oraz wysokiej klasy naczyń, powinno eksponować akcesoria. Jak przedstawić na zdjęciu akcesoria kuchenne, aby stały się przedmiotami ważnymi, niezbędnymi w każdym domu? Przede wszystkim zdjęcie powinno być ostre i jasne, pozbawione nadmiaru elementów. Warto skupić się na temacie głównym, który powinien być widoczny. Dodatki do dodatków to temat dyskusyjny. Tło z pewnością powinno być wyraźne, najczęściej stosowane jest tło białe, jeśli jednak przedmiot jest biały, warto wybrać tło na zasadzie kontrastu. Odpowiednie rozświetlenie akcesoriów kuchennych zapewni wrażenie solidności, dobrej jakości, wyjątkowości.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.