Zdjęcia odzieży medycznej

5 września 2020

Czy zdjęcia odzieży medycznej w formie zdjęć na wieszakach, typu duch sprzedają?

Według naszych badań i doświadczeń naszych klientów odzież medyczna pokazana na modelu sprzedaje lepiej! Zdajemy sobie sprawę co jest jakiej długości, dokąd sięga, jak jest dopasowane na różnych sylwetkach. Zdjęcie produktowe bez modela to dobre dopowiedzenie, opcja na porównanie występujących wzorów.

Poza powyższymi zdjęciami i montażami pod kreacje banerowe stricte sprzedażowe zdjęcia:

 

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.