fbpx
Menu

Zdjęcia lamp

Zdjęcia produktowe oświetlenia do domu

Zajmujemy się kompleksowo zdjęciami: od momentu dostawy lamp przez ich montaż oraz podłączenie do prądu, a także późniejsze przygotowanie do zwrotu.

 

 

 

Zdjęcia lamp w aranżacjach

Poza zdjęciami produktowymi oświetlenia możemy przygotować wnętrza, w których pokazujemy lampy. Odbiór lamp i oświetlenia wnętrz w ich naturalnym otoczeniu sprawia, że łatwo pokazać ich skalę oraz styl w jakich najlepiej się prezentują. Bardzo dobrze działa to na klientów, który dzięki takim zdjęciom będą mogli wyobrazić sobie fotografowane lampy we wnętrzu swojego domu lub mieszkania.

 

Mogą Cię zainteresować

Świąteczne studio fotograficzne na wynajem
Zdjęcia świąteczne
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.