Zdjęcia reklamowe dla La Rive Body Mist #2

22 grudnia 2021

La Rive


LA RIVE to jeden z czołowych producentów perfum i wód perfumowanych w Europie. Firma słynie z produkcji kosmetyków, tworząc wyjątkowe kompozycje zapachowe. Ponadto, samodzielnie projektują flakony, nasadki i opakowania dla swoich produktów dbając o nowoczesny design i niepowtarzalność form.

Oferta firmy obejmuje perfumy, wody perfumowane, toaletowe, kolońskie i dezodoranty perfumowane oraz żele pod prysznic i perfumowane wody po goleniu. Produkty dostępne są w dedykowanych kolekcjach LA RIVE dla kobiet, dla mężczyzn oraz produktów dziecięcych.

LA RIVE GOLDEN DREAM, LA RIVE SPARKLING ROSE, LA RIVE DIAMOND STAR to rozświetlające mgiełki perfumowane do ciała z serii BODY MIST.

Co zrobiliśmy?

W tym zleceniu wykonaliśmy dla marki LA RIVE zdjęcia produktowe oraz reklamowe perfumowanych mgiełek z serii BODY MIST.

Zdjęcia produktowe
.01

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia reklamowe
.02

Zdjęcia reklamowe

Zdjęcia produktowe

Wykonaliśmy zdjęcia produktowe rozświetlających mgiełek perfumowanych GOLDEN DREAM, SPARKLING ROSE, DIAMOND STAR. Każde ze zdjęć z mgiełek z serii BODY MIST wykonane zostało w dużej rozdzielczości co daje klientowi wiele możliwości. Zdjęcia produktowe można użyć do druku wielkoformatowego lub też umieścić w sklepie internetowym.

Zdjęcia reklamowe

Do zdjęć reklamowych przygotowaliśmy koncepcję i potrzebną scenografię. Scenografia była spójna kolorystycznie i nawiązywała do drobinek brokatowych zawartych w produktach z serii BODY MIST.

Gdzie wykorzystano nasze zdjęcia?

Przygotowany materiał fotograficzny został użyty m.in. sklepie internetowym www.larive-parfums.com oraz Social Mediach firmy, do promowania rozświetlających mgiełek perfumowanych LA RIVE GOLDEN DREAM, LA RIVE SPARKLING ROSE, LA RIVE DIAMOND STAR z serii BODY MIST.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.