Content fotograficzny dla Bio Oil na rok 2023

28 stycznia 2023

Bio Oil


Marka Bio Oil Polska po raz kolejny zaufała nam i zleciła wykonanie wartościowego kontentu zdjęć na rok 2023.

Bio-Oil to marka produktów do pielęgnacji ciała, która od ponad 30 lat towarzyszy kobietom. Firma zajmuje się badaniami oraz opracowywaniem specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry, a wszystkie olejki Bio-Oil są przebadane klinicznie.

Skład Olejków Bio-Oil to starannie wyselekcjonowane naturalne olejki (m. in. lawendowy, rumiankowy, rozmarynowy i olejek z nagietka), witaminy oraz unikalny składnik: PurCellin Oil. Składniki wchodzące w skład olejków aktywnie działają na skórę z rozstępami, bliznami oraz przebarwieniami, dlatego tak chętnie stosowane są przez kobiety z różnymi problemami skórnymi.

Co zrobiliśmy?

Dla marki Bio Oil wykonaliśmy pełen zakres usługi od pomysłu do realizacji. Przy współpracy z firmą Ragus Film zrealizowaliśmy wideo oraz zdjęcia (dzięki za wsparcie i zaufanie). Do sesji przygotowaliśmy koncepcję, na bazie której stworzyliśmy dedykowaną scenografie łazienkową potrzebną do zdjęć aranżacyjnych i ilustracyjnych w studio. Sesja zrealizowana została w naszym studio fotograficznym w Warszawie na Ursynowie. Czas realizacji sesji wyniósł tylko jeden dzień a materiał, który powstał tego dnia zasili media społecznościowe Bio Oil Polska na cały 2023 rok.

Zdjęcia ilustracyjne z udziałem modeli w studio

Zgodnie z przygotowaną przez nas koncepcją wykonaliśmy zdjęcia ilustracyjne produktów marki Bio Oil z udziałem modeli. Zdjęcia te miały na celu ukazanie produktów w codziennym użytkowaniu. Zadbaliśmy o każdy szczegół aranżacji tak aby zdjęcia były jak najbardziej realistyczne.

Aranżowane zdjęcia produktowe

Równolegle ze zdjęciami z udziałem modeli wykonane zostały zdjęcia aranżowane samych produktów marki Bio Oil.

Wideo Backstage

Sprawdź jak wyglądała sesja BIO OIL 2023 od zaplecza

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.