fbpx
Menu

Jak zaprezentować wnętrza?

15 stycznia 2019
Prezentacja wnętrz

Możliwości na pokazanie wnętrz mamy wiele: zdjęcia 360 - pokazujące nam wnętrze bardzo dokładnie, ale ze wszystkimi mało interesującymi elementami jak sufit, podłogi. Dedykowane zdjęcia wnętrz pokażą to co najlepsze w danym wnętrzu, ale można iść o krok dalej i pokazać to wszystko na wideo, prowadząc widza po całej przestrzeni. Taką realizację przedstawiamy poniżej. Wideo promocyjne dla cudownego coworka -Working Balance.

Mogą Cię zainteresować

Zdjęcia świąteczne
Zdjęcia ubrań – zamówienie krok po kroku
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.

Top