fbpx
Menu

Zdj臋cia do sklepu internetowego-LOLA MIKA

4 kwietnia 2015

Zajmowaliśmy się produkcją sesji wizerunkowej, lookbookiem i packshotami. Zamiast manekinów typu duch zastosowaliśmy zdjęcia na wieszakach.

Lola Mika, eFOTOGRAFIALola Mika_eFOTOGRAFIA_057_wwwLola Mika_eFOTOGRAFIA_093_wwwLola Mika_eFOTOGRAFIA_108_www

Jak robić zdjęcia do sklepu internetowego?

Czy jesteś kreatywnym przedsiębiorcą, który chce uruchomić swój pierwszy sklep internetowy? Zrób wspaniałe zdjęcia produktów, które pozwolą Twoim towarom przyciągnąć całą rzeszę klientów! Tylko dzięki nim jesteś w stanie zaprezentować swoją ofertę w pełnej krasie i wyróżnić się na tle konkurencji.  Zdjęcia produktów do sklepu internetowego muszą być przemyślane.

Dlaczego powinieneś zainwestować w zdjęcia dobrej jakości?

Zdjęcia do sklepu internetowego  powinny budzić zaufanie klientów. Jeśli chodzi o sprzedaż online, niewiele rzeczy jest tak samo istotnych jak odpowiednie zdjęcia produktów. W naszym studiu fotograficznym zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, takie jak:

  • Ostrość – zdjęcia w sklepie internetowym powinny jak najlepiej oddawać realny wygląd oferowanych produktów. Odpowiednia ostrość sprawi, że klient lepiej będzie mógł dostrzec wszystkie detale.
  • Pokazywanie faktur – sklepy stacjonarne mają jedną przewagę nad sklepami internetowymi… klient może do nich wejść i dotknąć towar przed zakupem. Podobny efekt można jednak uzyskać profesjonalną fotografią, która ukarze wszystkie szczegóły produktów, łącznie z ich fakturą.
  • Spójność kolorystyczna między ujęciami – w naszym studiu dbamy o to, aby każda sesja zdjęciowa tworzyła jedną spójną całość. Ten efekt sprawi, że zdjęcia na stronie internetowej będą pasować do całości identyfikacji wizualnej marki i prezentować wszystkie produkty w podobny sposób.
  • Wyrównanie produktów do niewidocznej linii – kadrowanie zdjęć to ważny etap w pracy każdego fotografa. W centrum powinno zaleźć się to, co najważniejsze.
  • Czas ładowania zdjęć – czas wielkie znaczenie dla klientów. Jeśli strona internetowa sklepu będzie się wolno wczytywać, klient zamknie ją i już nigdy do niej nie wróci. Dlatego dbamy o optymalizację zdjęć pod kątem ich wagi.

Wszystkie te elementy gwarantują, że zdjęcia w Twoim sklepie internetowym będą zachęcać klientów do zakupu.

Nie dokładaj sobie pracy i zatrudnij profesjonalistów

Fotografowanie produktów jest zabawne… kilka pierwszych razy. Jednak uwiecznienie i postprodukcja zdjęć tysiąca przedmiotów, które znajdują się w Twoim sklepie internetowym, może być naprawdę frustrującym (a często i ogromnie czasochłonnym) zadaniem. Ułatw sobie pracę i zatrudnij profesjonalne studio fotograficzne.

Mog膮 Ci臋 zainteresowa膰

Zdj臋cia produktowe du偶ych przedmiot贸w
Zdj臋cia 艣wi膮teczne
Fotograficzny newsletter

Realizuj膮c zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klient贸w tylko najlepsze zdj臋cia z sesji. Podobnie dzia艂a nasz newsletter - zapisuj膮c si臋 do niego dostaniesz tylko najciekawsze tre艣ci.

Micha艂 Kud艂acz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach us艂ug: fotografia reklamowa, produktowa i zdj臋cia 360. Stawiamy na obs艂ug臋 sklep贸w internetowych w pe艂ni rozumiej膮c specyfik臋 ich dzia艂alno艣ci 鈥 wiemy jak istotny jest czas wdro偶enia nowych produkt贸w na stron臋 jak i koszt zdj臋膰. Nasze wieloletnie do艣wiadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferowa膰 zdj臋cia na najwy偶szym poziomie. Zajmiemy si臋 zdj臋ciami typu packshot, lookbookami, zdj臋ciami typu duch, stworzymy r贸wnie偶 zdj臋cia 360, a tak偶e skomplikowane produkcje zdj臋ciowe. Zapraszamy do bezp艂atnego przetestowania naszych us艂ug.

Top