fbpx
Menu

Zdjęcia do sklepu internetowego-LOLA MIKA

4 kwietnia 2015

Zajmowaliśmy się produkcją sesji wizerunkowej, lookbookiem i packshotami. Zamiast manekinów typu duch zastosowaliśmy zdjęcia na wieszakach.

Lola Mika, eFOTOGRAFIALola Mika_eFOTOGRAFIA_057_wwwLola Mika_eFOTOGRAFIA_093_wwwLola Mika_eFOTOGRAFIA_108_www

Jak robić zdjęcia do sklepu internetowego?

Czy jesteś kreatywnym przedsiębiorcą, który chce uruchomić swój pierwszy sklep internetowy? Zrób wspaniałe zdjęcia produktów, które pozwolą Twoim towarom przyciągnąć całą rzeszę klientów! Tylko dzięki nim jesteś w stanie zaprezentować swoją ofertę w pełnej krasie i wyróżnić się na tle konkurencji.  Zdjęcia produktów do sklepu internetowego muszą być przemyślane.

Dlaczego powinieneś zainwestować w zdjęcia dobrej jakości?

Zdjęcia do sklepu internetowego  powinny budzić zaufanie klientów. Jeśli chodzi o sprzedaż online, niewiele rzeczy jest tak samo istotnych jak odpowiednie zdjęcia produktów. W naszym studiu fotograficznym zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, takie jak:

  • Ostrość – zdjęcia w sklepie internetowym powinny jak najlepiej oddawać realny wygląd oferowanych produktów. Odpowiednia ostrość sprawi, że klient lepiej będzie mógł dostrzec wszystkie detale.
  • Pokazywanie faktur – sklepy stacjonarne mają jedną przewagę nad sklepami internetowymi… klient może do nich wejść i dotknąć towar przed zakupem. Podobny efekt można jednak uzyskać profesjonalną fotografią, która ukarze wszystkie szczegóły produktów, łącznie z ich fakturą.
  • Spójność kolorystyczna między ujęciami – w naszym studiu dbamy o to, aby każda sesja zdjęciowa tworzyła jedną spójną całość. Ten efekt sprawi, że zdjęcia na stronie internetowej będą pasować do całości identyfikacji wizualnej marki i prezentować wszystkie produkty w podobny sposób.
  • Wyrównanie produktów do niewidocznej linii – kadrowanie zdjęć to ważny etap w pracy każdego fotografa. W centrum powinno zaleźć się to, co najważniejsze.
  • Czas ładowania zdjęć – czas wielkie znaczenie dla klientów. Jeśli strona internetowa sklepu będzie się wolno wczytywać, klient zamknie ją i już nigdy do niej nie wróci. Dlatego dbamy o optymalizację zdjęć pod kątem ich wagi.

Wszystkie te elementy gwarantują, że zdjęcia w Twoim sklepie internetowym będą zachęcać klientów do zakupu.

Nie dokładaj sobie pracy i zatrudnij profesjonalistów

Fotografowanie produktów jest zabawne… kilka pierwszych razy. Jednak uwiecznienie i postprodukcja zdjęć tysiąca przedmiotów, które znajdują się w Twoim sklepie internetowym, może być naprawdę frustrującym (a często i ogromnie czasochłonnym) zadaniem. Ułatw sobie pracę i zatrudnij profesjonalne studio fotograficzne.

Mogą Cię zainteresować

Zdjęcia świąteczne
Zdjęcia ubrań – zamówienie krok po kroku
Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.

Top