Zdjęcia zegarków

To bardzo wymagający wycinek fotografii produktowej. Pracę nad zdjęciami odbywają się w rękawiczkach, wymagają perfekcyjnego pozbycia się kurzu, ustawienia lamp w taki sposób, aby tarcza zegarka nie odbijała światła. Dodatkowo produkt jest usztywniony, aby pasek zegarka układał się równo. Efekt finalny to wynik wykonania kilku zdjęć, nałożenia ich na siebie. Finalnie czyszczone są zadrapania, których wcześniej nie widzimy gołym okiem.

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour

Zdjęcia zegarków to zazwyczaj fotografie produktowe mające na celu zachęcenie potencjalnego klienta do zakupy danego zegarka. Ważne jest więc szczegółowe wyeksponowanie produktu.

Fotografie takie wymagają ogromnej precyzji aby efekt końcowy był idealny. Żeby zegarek na zdjęciu został dobrze wyeksponowany należy pracować w rękawiczkach, aby nie zostawić żadnych śladów. Należy także usunąć wszelkie zanieczyszczenia i kurz, które mogą znajdować się na zegarku i które mogłyby być widoczne na fotografii. Zegarki bardzo często posiadają połyskującą tarczę, zazwyczaj srebrną czy złotą, co może powodować odbijanie się światła, dlatego bardzo ważne jest dobre ustawienie lamp. Należy też usztywnić pasek, aby się równo układał. Kolejnym istotnym elementem zdjęcia jest tło, które powinno być bardzo jasne, białe. Powoduje to idealne wyeksponowanie każdego, nawet najmniejszego elementu zegarka. Profesjonalne zdjęcia zegarków naprawdę mogę zwiększyć ich sprzedaż.

Po wykonaniu odpowiedniej ilości zdjęć i wybraniu tych najlepszych wykonywany jest retusz, żeby pozbyć się najmniejszych rysek, niewidocznych gołym okiem.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.