Zdjęcia produktowe premium – Cinemagraph

Z wielką przyjemnością realizujemy wymagające zdjęcia. Połączenie wideo i zdjęcia (cinemagraph), ostatnio popularne na Facebooku czy Instagramie. Przykład poniżej:
Koniecznie w full hd;)

Mogą Cię zainteresować

SAMODZIELNA REALIZACJA KRÓTKICH FORM FILMOWYCH – Warsztaty 2-dniowe
Katalog z winami – Carrefour

Dobrze przeprowadzona kampania reklamowa, to klucz do sukcesu. Istnieje wiele narzędzi do promocji i prezentacji produktu, a jedna z najważniejszych, to zdecydowanie fotografia i film. Na chwilę obecną skorzystać możemy z usług firm, które oba te narzędzia łączą ze sobą tworząc niepowtarzalne filmy reklamowe.

Tego typu połączenie, to tzw. zdjęcia produktowe premium cinemagraph. Rozwiązanie to bardzo popularne jest we wszystkich mediach społecznościowych. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych zdjęć produktowych, dzięki czemu potencjalni odbiorcy mogą skorzystać z wielu przykuwających one do zapoznania się z jego ofertą i zakupem. Większość firm fotograficznych i agencji marketingowych oferuje nam takie usługi z zakresu profesjonalnej fotografii i promocji produktu. Dzięki takim rozwiązaniom nasze szanse na wzrost sprzedaży i powodzenie wśród klientów wzrastają. Nie ważne jaki produkt ma być fotografowany, fotograf powinien skupić się na najważniejszych jego cechach. Odpowiedni dobór tła i hasła reklamowego, to elementy, które również będą decydowały o naszym powodzeniu. Ponieważ Internet jest miejscem, w którym nabywamy wiele produktów począwszy od odzieży, środków chemicznych czy samochodów – dobre zdjęcia reklamowe produktów zawsze zwiększy naszą szansę na szybką sprzedaż. Czasami nawet drobne szczegóły decydują o tym, czy klient kliknie w dane zdjęcie czy nie – pamiętajmy, inwestujmy w dobrą promocję, którą niewątpliwie są zdjęcia reklamowe. Zobacz zdjęcia reklamowe cennik.

Fotograficzny newsletter

Realizując zlecenia zawsze wybieramy dla naszych klientów tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Podobnie działa nasz newsletter - zapisując się do niego dostaniesz tylko najciekawsze treści.

Michał Kudłacz

telefon:
+48 697 012 512

email:
michal.kudlacz@efotografia.eu

eFOTOGRAFIA to przede wszystkim specjalizacja w trzech typach usług: fotografia reklamowa, produktowa i zdjęcia 360. Stawiamy na obsługę sklepów internetowych w pełni rozumiejąc specyfikę ich działalności – wiemy jak istotny jest czas wdrożenia nowych produktów na stronę jak i koszt zdjęć. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte studiami fotograficznymi pozwala oferować zdjęcia na najwyższym poziomie. Zajmiemy się zdjęciami typu packshot, lookbookami, zdjęciami typu duch, stworzymy również zdjęcia 360, a także skomplikowane produkcje zdjęciowe. Zapraszamy do bezpłatnego przetestowania naszych usług.